Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Dzisiaj jest:
 
.
 
 .: menu
Główna strona

Opis serii Combat Mission

Przewodnik/poradnik do gry Shock Force

Scenariusze bitew

Artykuly na temat serii oraz II Wojny Światowej

Recenzje gier wartych uwagi

Linki do ciekawych stron
 

 .: linki do różnych stron

Ta sekcja ma za zadanie zapoznanie Was z wieloma, różnymi stronami internetowymi na które sam kiedyś trafiłem.
Oczywiście znajdziecie tutaj linki do stron związanych tylko z interesującą nas tematyką militarystyczną.
Niestety duża część prezentowanych tutaj stron nie jest już aktualizowana o nowe treści, jednakże nadal zawierają dużo przydatnego materiału.
Zdaję sobie także sprawę, że z pewnością większość z tych stron doskonale znacie. Jednakże mam nadzieję, że zamieszczone tutaj odnośniki, komuś się przydadzą w poszerzaniu swej wiedzy.

cmhq.pl

Główny polski portal poświęcony serii Combat Mission, jak i militariom w ogóle. Duża liczba aktywnych członków. Liga graczy. Turnieje.

barbarossa

Strona jednego z czlonków cmhq.pl. Oprócz artykułów na tematy wojenne znajdziemy tutaj także scenariusze do Combat Mission, czy skiny do seri Ił2.

combat mission corner

Strona autorska kolejnego członka cmhq.pl. Jak narazie skromnie. Oprócz podstawowych informacji na temat serii Combat Mission, znajdziemy tutaj kilka artykułów militarystycznych.

II WS Zone

Strona Ludwig'a von Scheisse. Oprócz informacji o serii Combat Mission znajdziesz tutaj sporo artykułów na tematy związane z II Wojną Światową.battlefront

Strona wydawcy serii Combat Mission. Tutaj możemy poznać najnowsze wieści ze stajni producentów, czyli m.in. kiedy możemy spodziewać się kolejnego Combacik'a :). Warto przejrzeć forum.

combatmission.com

Strona niestety już nieaktualizowana, jednak nadal zawierająca wiele cennych informacji dla fana CM.

cmmods

Praktycznie najważniejsza ze stron dotyczących modowania serii Combat Mission. Niezliczona liczba modów poprawiajacych grafikę poszczególnych jednostek. Co ważniejsze, stale aktualizowana o nowe pozycje.

yoyosims

Strona poświecona symulacjom lotniczym. Praktycznie największy i zarazem najlepszy polski portal o tej tematyce. Warto zapozać się z forum dyskusyjnym na którym znajdziemy masę ciekawych tematów oraz poznamy niezwykłych ludzi :).

closecombat.pl

Strona o grze mającej wiele wspólnego z serią CM. Spory zasób wiedzy o serii CC, liga graczy, pliki do pobrania, AAR'y.

soldiers-ludzie honoru

Strona poświęcona znakomitej strategii Soldiers. Artykuły, mody do ściągniecia.

blitzkrieg Portal

Można powiedzieć, że to obecnie najważniejszy na świecie portal poświęcony znakomitej strategii Blitzkrieg. Solidny dział download z którego pobrać można setki misji i dziesiątki modów. Bogate forum, co najważniejsze z dużą ilością nadal aktywnych użytkowników. Strona angileskojęzyczna.

II wojna światowa

Chyba największy polskojęzyczny portal poświęcony II Wojnie Światowej. Warto zapoznać się z forum na którym znajdziemy mnóstwo ciekawych dyskusji i tematów.

festungkolberg

Niesamowita strona przedstawiająca nam historię Kołobrzegu z okresu II Wojny Światowej.

sztab

Portal o grach strategicznych. Duży zasób recenzji i artykułów.

cybernetyczna gildia stratega

Portal zarówno o grach strategicznych, jak i o militarystyce w ogóle. sporo różnych artykułów, recenzji itp.

panzerwaffe

Niesamowita strona o niemieckiej broni pancernej z okresu II Wojny Światowej. Niezliczona ilość opisów poszczególnych pojazdów. Strona często aktualizowana.

panzer.punkt

Kolejna ze stron opisujących niemiecki sprzęt pancerny z okresu II WŚ.

achtungpanzer

Znakomita, anglojęzyczna strona poświęcona broni pancernej III Rzeszy.

archiwum US Army

Strona będąca niesamowitym kąskiem dla każdej osoby interesującej się II Wojną Światową. Na jej zawartość składają się opracowane w formacie .pdf dokumenty, które trafiały do żołnierzy podczas wojny. Dokumenty te, to między innymi opisy poszczególnych formacji wojskowych i ich zastosowania, opisy kilku pojazdów bojowych oraz najciekawsze chyba zapisy rozmów przeprowadzonych z oficerafi, którzy opisują przebyty podczas wojny szlak bojowy.
Strona ta jest naprawdę niesamowita w szczególności, że wszystkie materiały możemy zapisać sobie na dysku. Mankamentem dla niektórych może być jednak bariera jezykowa, bowiem strona oczywiście jest angielskojezyczna.
 

design: zama | modified by meryphillia